+371 20137700 [email protected]

TerioTec/TerioTec X/TerioTec X Profile

Terio Tec sērijas terases flīzes ir vienkāršas uzstādīšanā un apkalpošanā. Speciālā glazūra noslēdz elementa augšējās poras. Zālei un sūnai nav iespējams pieķerties flīzes virsmai. Traipi no smērvielām vai taukiem, vai piemēram no sarkanvīna vienkārši tiek nomazgāti . Flīze ir izturīga pret skrāpējumiem. Flīzes nav jāpielīmē . Terases flīzes piedāvā mūsdienīgu dizainu un ilglaicību, kas daudzus gadus priecēs lietotāju.

Sērijas TerioTec X terases flīzes – unikālā ekstrudēta keramika , ar izmēru 40x80x2 cm. Izmantojot 129 gados uzkrāto unikālo pieredzi klinkera ražošanā un mūsdienīgās ražošanas līnijas ekstrudētās keramikas izgatavošanā radītās lielformāta klinkera flīze piemērota uzstādīšanai terasēs . Terio Tec X – ta ir neslidoša, glazēta , precīza izmēra flīze, saglabājot tradicionālo salizturības garantiju 25 gadi neatkarīgi no uzstādīšanas veida.

Terio Tec X Profile terases flīzes liekās kā liela formāta dabiska akmens ne tikai krāsas dēļ, bet arī virsmas negluduma dēļ. Sērijas Terio Tec X Profile terases flīzēm ir īpašības kuras realizēt mēģināja daudzi keramikas ražotāji- ekstrudētā keramika neprasa speciālu apkalpošanu, droša lietošanā ar dabiska akmens virsmu. Iegūt šīs īpašības ļāva jauna glazūras ExtruTec® Print STRÖHER» uzklāšanas tehnika , kas tika speciali radīta Terio Tec X Profile sērijas terases flīzēm. «ExtruTec® Print» - tā ir jauna tehnoloģija glazūras uzklāšanā. Pateicoties šai tehnoloģijai keramikas virsma palika vēl izturīgāka, neslīdoša, un tikpat vienkārši apkalpojama. TerioTec® X Profile tas ir virsmas segums kura ir apvienotas jaunākās tehnoloģijas, dabas skaistums un tradīcijas. Eleganta terases seguma plāksne ar 40x80x2 cm izmēriem.

635 gari
755 camaro
705 betone
955 eres
952 pidra
710 crio
920 weizenschnee
927 rosenglut
Scroll